Additional information
| Wattage Options | Low, High, Medium |
|---|---|
| Temperature | 2700K, 3000K, 4000K, 6500K |
| Finish | White, Black, Silver, Custom Colours (RAL) |
| Dimming | Non-Dim, 1-10V, DALI |
| CRI | >80/90 |
| Output Options | Dia: 600mm = 1500lms or 3000lms |
| Install Method | Ceiling Mounted |
| Optics | Down Only |
| IP Rating | IP20 |







