Additional information
| Wattage | 3 x 22W |
|---|---|
| Beam angle | 36° |
| Temperature | 3000K, 4000K |
| CRI | >80 |
| Dimming | 11 (1-10V), DD (DALI), ND (Non-Dim), PH (Phase-Dim) |
| Finish | Black, Grey, White |
| IP Rating | IP20 |
| IK Rating | IK03 |
📞 (02) 9638 3333
DESCRIPTION
Triple Head, Rectangular Trim, Adjustable Gimbals, Recessed LED Downlight with Remote 1-to-1 LED Drivers
MATERIAL
High Grade Aluminium Alloy Inner Rings, Cold Rolled Sheet Metal Body, Frosted PC Lens Diffuser
DIMENSIONS
Height: 130mm; Length: 507mm; Width: 191mm; Cutout: Width 160mm x Length 480mm
| Wattage | 3 x 22W |
|---|---|
| Beam angle | 36° |
| Temperature | 3000K, 4000K |
| CRI | >80 |
| Dimming | 11 (1-10V), DD (DALI), ND (Non-Dim), PH (Phase-Dim) |
| Finish | Black, Grey, White |
| IP Rating | IP20 |
| IK Rating | IK03 |