Additional information
| Wattage | 7w/m| 12w/m| 16.5w/m| 22w/m |
|---|---|
| Lumen Output | 50-850 lms/m (3000K) |
| Temperature | 2700K, 3000K, 4000K, 5700K |
| Light Colour | Green, Blue, Red, RGB, RGBW, RGB Animated |
| Beam Angle | 160° |
| IP Rating | IP68 |
| IK Rating | IK08 |
| Dimming | Non-dim, DMX, Dali, DSI, 1-10V |
| CRI | >80/90 |







